Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;

Join the forum, it's quick and easy

Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;
Nicholas Flamel School Of Wizardry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nicholas Flamel School Of Wizardry

.. мястото, където мечтите ви се сбъдват.

Вход

Забравих си паролата!



Екип на форума
Лия Медичи Besessen von Deutschland. 850bb01c9f000ff8 Симон Валсерберг- Флеволанд Besessen von Deutschland. 0022222314b3de29 Мелиса МакФлай Besessen von Deutschland. 0082b0e3b3422820 Еванджелина Нортман Besessen von Deutschland. 821714c006927f47 Нериса Ланистър Besessen von Deutschland. 177b97c4d0d57543

You are not connected. Please login or register

Besessen von Deutschland.

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Besessen von Deutschland. Empty Besessen von Deutschland. Нед Юли 17, 2011 12:08 pm

Рейвън Хеслър.

Рейвън Хеслър.
Директор, Отвари и Древни руни, ръководител на Дебюси
Директор, Отвари и Древни руни, ръководител на Дебюси

Такам. Както се подразбира от заглавието на темата ми, аз съм обсебена от Германия. Обожавам всичко в нея- език, градове, природа, история /най вече Хитлер <33 знам, откачена съм/. Както и да е. Казвам се Ралица. Харесвам името си, но ми е прекалено официално, някой като го казва. За това ми викайте както прецените, нямам претенции. /стига да не е Ралчи- доста ми е лигаво брр/. На 13 съм, живея официално във Варна, а попринцип съм от една година в едно селце на име "Близнаци" близо до града. Може и да ви се стори глупаво, но тук е много по- тихо, спокойно, красиво и най- важното- виждам морето от прозореца си и плажът е на 5 км от вкъщи. И за 15 минути с колело си там. ^^ Освен това няма много хора и е чисто. А да- МРАЗЯ чалга от дъното на душата си. Ако някой има въпроси, свободно да си пита. ^^

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите