Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;

Join the forum, it's quick and easy

Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;
Nicholas Flamel School Of Wizardry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nicholas Flamel School Of Wizardry

.. мястото, където мечтите ви се сбъдват.

Вход

Забравих си паролата!



Екип на форума
Лия Медичи Книжен лексикон ;д 850bb01c9f000ff8 Симон Валсерберг- Флеволанд Книжен лексикон ;д 0022222314b3de29 Мелиса МакФлай Книжен лексикон ;д 0082b0e3b3422820 Еванджелина Нортман Книжен лексикон ;д 821714c006927f47 Нериса Ланистър Книжен лексикон ;д 177b97c4d0d57543

You are not connected. Please login or register

Книжен лексикон ;д

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Книжен лексикон ;д Empty Книжен лексикон ;д Пет Сеп 09, 2011 1:48 pm

Таря Тайтейлилан

Таря Тайтейлилан
Музика
Музика

Всички авторски права отиват към www.vampire-academy.forumotion.com

1. Обичате ли да четете? И защо?
2. Любим жанр?
3. Любима книга?
4. Любима поредица?
5. Любим автор?
6. Любимо издателство?
7. Любим герой?
8. Любима героиня?
9. Любима двойка?
10. Любим цитат?
11. Най-дългата книга която сте чели?
12. Ако бяхте писател, в какъв жанр бихте писали?
13. Поредица или една книга?
14. Първата книга, която прочетохте?
15. Имате ли любимо място за четене?
16. Слушате ли музика докато четете?
17. Имате ли специална музика на която четете?
18. Записвате ли си любимите цитати?
19. Колко най-много книги сте прочели за един месец?
20. Най-лошата книга, която сте чели?
21. Има ли писател, чиято книга съжалявате че сте прочели? И ако да, кой е той/тя?
22. На кой герой/героиня от книгите искате да приличате? И защо?
23. Коя е книгата, която според вас всеки трябва да прочете и защо?
24. Бихте ли искали да станете писател/ка?
25. Бихте ли искали да сте герой/героиня в кни
га?

http://mia-zeklos.deviantart.com/

2Книжен лексикон ;д Empty Re: Книжен лексикон ;д Пет Сеп 09, 2011 1:48 pm

Таря Тайтейлилан

Таря Тайтейлилан
Музика
Музика

1. Обичате ли да четете? И защо? Да, обичам, защото четенето потапя в друг свят. Знам, че звучи клиширано, но си е така.
2. Любим жанр? Фентъзи.
3. Любима книга? "Целуната от Сянката", "Изчезналият герой", "Последният Олимпиец", "Битката за лабиринта"...
4. Любима поредица? "Академия за вампири" и "Пърси Джаксън".
5. Любим автор? Ришел Мийд и Рик Риърдън.
6. Любимо издателство? ИБИС и ЕГМОНТ.
7. Любим герой? Пърси и Джейсън от "Пърси Джаксън"
8. Любима героиня? Роуз от "Академията", Пайпър и Анабет от "Пърси Джаксън".
9. Любима двойка? Трудно, трудно... Сейди и Анубис от "Червената пирамида", предполагам, страшно много ме забавляват.
10. Любим цитат?
"- Няма ли да получа целувка за късмет? Нали имаме такава традиция?
- Върни се жив, водорасляк. Тогава ще си помисля." - "Последният Олимпиец".
11. Най-дългата книга която сте чели? Мисля, че е "Даровете на Смъртта".
12. Ако бяхте писател, в какъв жанр бихте писали? Голямата изненада... фентъзи. ;д
13. Поредица или една книга? Поредица, сто процента поредица.
14. Първата книга, която прочетохте? "Племенникът на магьосника", ако си говорим за сериозна книга, иначе май беше някаква с приказки...
15. Имате ли любимо място за четене? Мога да чета общо-взето навсякъде.
16. Слушате ли музика докато четете? Често, да.
17. Имате ли специална музика на която четете? Хм... зависи от книгата. Ако е филмирана, често си пускам саундтрака от филма. В повечето случаи върви.
18. Записвате ли си любимите цитати? Ако много са ме впечатлили, да.
19. Колко най-много книги сте прочели за един месец? Мисля, че десет или единайсет.
20. Най-лошата книга, която сте чели? Няма лоши книги, няма... Или поне аз така мисля, но пък аз често си подбирам литературата така, че да пасва на вкуса ми.
21. Има ли писател, чиято книга съжалявате че сте прочели? И ако да, кой е той/тя? Мисля, че няма такива, ако не броим "Под Игото" на Вазов, но аз дефакто не я прочетох цялата, така че...
22. На кой герой/героиня от книгите искате да приличате? И защо? Нямам конкретен "role model" сред книгите.
23. Коя е книгата, която според вас всеки трябва да прочете и защо? Не мисля, че има книга, която би се харесала на всеки. Ума и възприятията на всеки са различни, така че и книгите биват възприемани различно - книга, която за едни е феноменална, за други може да е нетърпимо скучна..
24. Бихте ли искали да станете писател/ка? Всъщност случайно е мечтата на живота ми.
25. Бихте ли искали да сте герой/героиня в книга? Е, че как не? Естествено!

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите