Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;

Join the forum, it's quick and easy

Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;
Nicholas Flamel School Of Wizardry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nicholas Flamel School Of Wizardry

.. мястото, където мечтите ви се сбъдват.

Вход

Забравих си паролата!



Екип на форума
Лия Медичи Виолет Невърленд 850bb01c9f000ff8 Симон Валсерберг- Флеволанд Виолет Невърленд 0022222314b3de29 Мелиса МакФлай Виолет Невърленд 0082b0e3b3422820 Еванджелина Нортман Виолет Невърленд 821714c006927f47 Нериса Ланистър Виолет Невърленд 177b97c4d0d57543

You are not connected. Please login or register

Виолет Невърленд

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Виолет Невърленд Empty Виолет Невърленд Чет Авг 04, 2011 8:59 pm

Виолет Невърленд

Виолет Невърленд
Куидич, Летене, Астрономия, ръководител на Тайлфер
Куидич, Летене, Астрономия, ръководител на Тайлфер

Име: Виолет Невърленд

Години: 21

Външен вид: Прилична на видение, аз имам естествено бели кожа и коса и червени очи - аз съм албинос. Влюбена съм във временните бои за коса, обикновено ползвам фуксин с чиято помощ поддържам пепеляво-розов цвят. Лицето ми е детско (много детско - при подходяща прическа приличам на около 13-15), малко, носа чип, очите големи, а устните пълни и розови, и нося очила (през деня). Средно висока съм - 169см и тежа около 50 кг.

Характер: Падам си мрачна, особено за тези, които не ме познават добре. В часовете не съм най-съсредоточена, но нямам проблеми с преподаването. За приятелите съм съкровище, за враговете ужас, за учениците най-объркващата учителка... Имам леко колекционерско чуство към всичко и всички. Обичам да се размотавам и да правя бели. Но най-голямото ми хоби е летенето с метла.

История: Родена съм в малко селце в далечния север на Русия, но разклатеното ми здраве кара семейството ми да се премести в Москва. Баща ми скоро бива убит и спомените за него биват унищожени с черна магия. Майка ми от страх се премества с мен и моя брат-близнак (който обаче не е албинос) в Париж. С Валентин (брат ми) завършваме Бобатон. Въпреки че завършваме за нормалното време, живота ни се върти най-вече около ходенето в болница, заради мен. Накрая здравето ми се стабилизира и след завършването отивам на пътешествие около света с Валентин и когато се прибирам решавам да стана професор в набиращото известност училище Николас Фламел по покана на моята приятелка Лия, която е директор на училището.

Семейство: Произхождам от старо магьосническо семейство и и двамата ми родители са чистокръвни. Майка ми се казва Ирис и е албинос като мен. За баща ми не се знае нищо след убийството - тези му най-важни данни като име, фамилия, възраст, облик изчезват от съзнанията на всеки, който го е познавал. Имам и брат близнак, който обаче не е албинос като мен и майка ми и се казва Валентин.

Допълнително: Има рожден ден на 29 април Very Happy

Снимки:
Виолет Невърленд Sally
сега

Виолет Невърленд Violetxvalentin
на 15 с брат си (и боядисана в типичното розово коса)

2Виолет Невърленд Empty Re: Виолет Невърленд Чет Авг 04, 2011 9:13 pm

Лия Медичи

Лия Медичи
Директор, Вълшебства, ГЗМС, ръководител на Сатие
Директор, Вълшебства, ГЗМС, ръководител на Сатие

Такам, вече си официално одобрена. [:

http://house-of-the-night.forumotion.com

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите