Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;

Join the forum, it's quick and easy

Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;
Nicholas Flamel School Of Wizardry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nicholas Flamel School Of Wizardry

.. мястото, където мечтите ви се сбъдват.

Вход

Забравих си паролата!



Екип на форума
Лия Медичи La fille derrière le Lannister Neris 850bb01c9f000ff8 Симон Валсерберг- Флеволанд La fille derrière le Lannister Neris 0022222314b3de29 Мелиса МакФлай La fille derrière le Lannister Neris 0082b0e3b3422820 Еванджелина Нортман La fille derrière le Lannister Neris 821714c006927f47 Нериса Ланистър La fille derrière le Lannister Neris 177b97c4d0d57543

You are not connected. Please login or register

La fille derrière le Lannister Neris

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1La fille derrière le Lannister Neris Empty La fille derrière le Lannister Neris Нед Юли 17, 2011 10:50 am

Нериса Ланистър

Нериса Ланистър
Админ, Първи курс
Админ, Първи курс

Имам километрично име, но нали все пак - цитирам Тедс - "съм кралска особа".. Така де, Казвам се Росица, за предпочитане Рос, Роси, Ро. На 11 съм, от София и мисля, че това е достатъчно. Уейтин фор дъ куесчънс.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите