Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;

Join the forum, it's quick and easy

Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;
Nicholas Flamel School Of Wizardry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nicholas Flamel School Of Wizardry

.. мястото, където мечтите ви се сбъдват.

Вход

Забравих си паролата!



Екип на форума
Лия Медичи Hounddog [Отровената] 850bb01c9f000ff8 Симон Валсерберг- Флеволанд Hounddog [Отровената] 0022222314b3de29 Мелиса МакФлай Hounddog [Отровената] 0082b0e3b3422820 Еванджелина Нортман Hounddog [Отровената] 821714c006927f47 Нериса Ланистър Hounddog [Отровената] 177b97c4d0d57543

You are not connected. Please login or register

Hounddog [Отровената]

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Hounddog [Отровената] Empty Hounddog [Отровената] Пет Юли 15, 2011 7:58 am

Рейвън Хеслър.

Рейвън Хеслър.
Директор, Отвари и Древни руни, ръководител на Дебюси
Директор, Отвари и Древни руни, ръководител на Дебюси

Hounddog [Отровената] Tv9yci


Режисьор: Дебора Кампмайер

В ролите: Дакота Фанинг, Дейвид Морс, Пайпър Лори, Афемо Омиями, Коди Ханфорд и др.

Държава: САЩ

Година: 2007

Времетраене:
100 минути

Резюме : Към края на 50-те години, в провинциална Алабама, младата Луелин (Дакота Фанинг) живее със своята строга и религиозна майка, Грами (Пайпър Лори); но прекарва повече време с баща си, когото нарича "Дади" (Дейвид Морс), в неговата разнебитена къщурка.Луелин е много талантлива, и намира комфорт и безопасност, както и място където да излее болката и яростта си, в музиката на Елвис Пресли; въпреки че Чарлс (Афемо Омиями), мъдрият градинар, който работи в имението накрая на улицата, се опитва да я убеди, че "има още празнота, освен тази която може да бъде запълнена с Елвис".

По време на една много силна буря, младото момиче е с най-добрия си приятел, Бъди (Коди Ханфорд), с когото и се налага да се скрие в една барака. В това време, баща и бива ударен от светкавица, което причинява повреда на мозъка и оставя мъжа с IQ на малко дете. Грами е убедена, че това нещастие е наказание от Господ, заради греховете, които Луелин е извършила с Бъди. Девойката решава да остане при баща си и да го гледа. Когато Елвис Пресли идва в града, за да изнесе концерт, Луелин отчаяно иска да отиде, но няма пари за билет. Бъди успява да я примами, да танцува и пее като Елвис, за момчето на Уудън (Кристофър Сандърс), в замяна на билети за концерта. По време на редставлението, Уудън изнасилва малкото момиче, което я праща в пълна депресия. Обаче, Чарлс решава да и помогне; учи я да танцува блус, с което цели да създаде положителни емоции на детето.

Жанр: Драма, Криминален


DOWNLOAD.
[zamunda.net]

2Hounddog [Отровената] Empty Re: Hounddog [Отровената] Пон Авг 01, 2011 5:35 pm

Лия Медичи

Лия Медичи
Директор, Вълшебства, ГЗМС, ръководител на Сатие
Директор, Вълшебства, ГЗМС, ръководител на Сатие

Ох, най-накрая го гледах снощи. Значи, Рали, нямам никаква представа как си успяла да го гледаш, ама аз направо.. стоях и се кокорех срещу екрана. ;хх Много, много хубав филм е, ии много ме изкефи Елвис, дето й прати целувка [макар че е било привидение, нали? ;д], а и самата Дакота.. <33 Браво, хубав вкус имаш, чакам още нещо интересно да ми предложиш. Rolling Eyes

http://house-of-the-night.forumotion.com

3Hounddog [Отровената] Empty Re: Hounddog [Отровената] Вто Авг 02, 2011 11:32 am

Нериса Ланистър

Нериса Ланистър
Админ, Първи курс
Админ, Първи курс

Невероятен филм. Както Цветс се изрази по скайпа - това не е филм, който да го изгледаш и да го забравиш. Филмът наистина има много дълбок замисъл и остава завинаги в сърцето. След като го изгледаш у теб се поражда някакво особено чувство за самосъхранение. Аз, въпреки че не съм изпитвала болката на Луелън /да пази Господ да не я и изпитам/, усетих колко я боли и колко тъжна е тя.
Както казах в началото - невероятен филм, който не се забравя лесно.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите