Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;

Join the forum, it's quick and easy

Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;
Nicholas Flamel School Of Wizardry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nicholas Flamel School Of Wizardry

.. мястото, където мечтите ви се сбъдват.

Вход

Забравих си паролата!



Екип на форума
Лия Медичи Любими изпълнители. 850bb01c9f000ff8 Симон Валсерберг- Флеволанд Любими изпълнители. 0022222314b3de29 Мелиса МакФлай Любими изпълнители. 0082b0e3b3422820 Еванджелина Нортман Любими изпълнители. 821714c006927f47 Нериса Ланистър Любими изпълнители. 177b97c4d0d57543

You are not connected. Please login or register

Любими изпълнители.

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Любими изпълнители. Empty Любими изпълнители. Нед Юли 10, 2011 1:28 pm

Лия Медичи

Лия Медичи
Директор, Вълшебства, ГЗМС, ръководител на Сатие
Директор, Вълшебства, ГЗМС, ръководител на Сатие

Групи, отделни музиканти, все едно, казвайте си. ;р

Аз съм повече по групите. ;д The White Stripes, AC/DC, Arctic Monkeys, The Offspring, Aerosmith, Green Day, KoЯn, Cypress Hill, Eminem, Madonna, Nickelback, System Of A Down, Borgore, Насекомикс.. и така.

http://house-of-the-night.forumotion.com

2Любими изпълнители. Empty Re: Любими изпълнители. Нед Юли 10, 2011 1:43 pm

Рейвън Хеслър.

Рейвън Хеслър.
Директор, Отвари и Древни руни, ръководител на Дебюси
Директор, Отвари и Древни руни, ръководител на Дебюси

Сигурно имам милиони любими, но най- основно да ги кажа. ;дд

Rammstein ; Marilyn Manson ; Asking Alexandria ; AC/DC ; Green Day ; DMX ; Lil Wayne ; Snoop Dog ; Blood on the Dance Floor ; Dr. Dre ; Nightwish и мноого други. хД

3Любими изпълнители. Empty Re: Любими изпълнители. Вто Юли 12, 2011 8:41 pm

Нериса Ланистър

Нериса Ланистър
Админ, Първи курс
Админ, Първи курс

Nightwish, Selena Gomez /само малко/ и други, но сега ме мързи да изброявам.

4Любими изпълнители. Empty Re: Любими изпълнители. Вто Юли 12, 2011 9:03 pm

Evangeline Northman ♥

Evangeline Northman ♥
Админ, Първи курс
Админ, Първи курс

AC/DC; Asking Alexandria: Paramore; Slipknot; Apocalyptica; Paramore; Guns 'n' Roses; Borgore - най-най-най любимите ми ♥ Иначе се радвам на всички стари рок групи, BMTH, BVB и така нататък.

http://midnight-prowler.tumblr.com/

5Любими изпълнители. Empty Re: Любими изпълнители. Съб Авг 06, 2011 3:39 pm

Таря Тайтейлилан

Таря Тайтейлилан
Музика
Музика

Мноооого, много повече, отколкот ми се изреждат, но в най-общи линии... Nightwish, Tarja Turunen, Tarot, Eternal Tears of Sorrow, Leaves' Eyes, Indica, Epica, Within Temptation, Sonata Arctica, Sirenia, Delain... а бе, все от тоя тип. ;д

http://mia-zeklos.deviantart.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите