Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;

Join the forum, it's quick and easy

Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;
Nicholas Flamel School Of Wizardry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nicholas Flamel School Of Wizardry

.. мястото, където мечтите ви се сбъдват.

Вход

Забравих си паролата!



Екип на форума
Лия Медичи Бутикът за дрехи 850bb01c9f000ff8 Симон Валсерберг- Флеволанд Бутикът за дрехи 0022222314b3de29 Мелиса МакФлай Бутикът за дрехи 0082b0e3b3422820 Еванджелина Нортман Бутикът за дрехи 821714c006927f47 Нериса Ланистър Бутикът за дрехи 177b97c4d0d57543

You are not connected. Please login or register

Бутикът за дрехи

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Бутикът за дрехи Empty Бутикът за дрехи Пон Сеп 05, 2011 1:43 pm

Таря Тайтейлилан

Таря Тайтейлилан
Музика
Музика

Бутикът за дрехи New-york-boutique-hotels
Тук има невероятен избор на дрехи в магьосническия свят - може би най-обширния магазин за целта. Продават се най-различни обувки и дрехи - от ботуши до сандали, от мантии до рокли и панталони. Всъщност, това е най-често посещавания бутик на Monmartre. Продават се дори аристократични дрехи за баловете, които се организират в някои от големите имения на старите чистокръвни магьоснически фамилии...

http://mia-zeklos.deviantart.com/

2Бутикът за дрехи Empty Re: Бутикът за дрехи Пон Сеп 05, 2011 2:14 pm

Таря Тайтейлилан

Таря Тайтейлилан
Музика
Музика

Двете с Нериса пресякохме улицата и се озовахме в бутика за дрехи. Мястото бе огромно без да има претруфеността на търговските центрове и моловете. Всъщност беше много приятно и аз бързо се ориентирах накъде трябва да тръгна, за да получа това, което искам.
- Перфектно! - изпитах детинското желание да плесна с ръце от щастие. - Има точно това, от което имам нужда.
Заобикалях между рафтовете с обичайната си енергична стъпка, докато не се заковах внезапно на мястото си - толкова внезапно, че почти се блъснах в Нериса.
- Богове, погледни това! Идеално е! - въодушевих се, когато зърнах блузата и панталона, че даже и обувки точно от типа, който обожавах, които сякаш бяха комплектовани специално за мен. Взех закачалката, за да погледна дрехите. Бях във възторг, но само след секунда погледнах преценяващо Нериса. Да празнувам с момиче, което бе слушало музиката ми, не беше често явление.
- Какво мислиш? От гледната точка на страничен човек? - попитах я с леко колебание...

http://mia-zeklos.deviantart.com/

3Бутикът за дрехи Empty Re: Бутикът за дрехи Вто Сеп 06, 2011 7:34 am

Нериса Ланистър

Нериса Ланистър
Админ, Първи курс
Админ, Първи курс

- Много ще ти отиват. Сякаш са създадени за теб. - усмихнах се искрено, а след това продължих да разглеждам рафтовете и закачалките. Погледът ми попадна на един бял корсет.
Взех го моментално, а точно до него видях една
пола в същия цвят, която, по мое мнение, щеше да си отива с корсета.
Харесах си и едни
ботуши, разбира се бели. Без да му мисля много се върнах при Таря, държейки една рокля в ръце, която щях да взема за мен, а и ако и на идолът ми й хареса и си купи такава-още по-добре.
- Харесва ли ти?-попитах. - Аз мисля, че много ще ти отива, а и пасва на стила ти. Ще бъде супер, ако я облечеш за фотосесията. - допълних с усмивка на лице. Надявах се, че ще ме вземе с нея, за да видя фотосесията й. Кой знае, можеше и мен да ме снимат.
- Е, харесва ли ти? - попитах отново, защото тя не ми отговори предния път.

P.S: Извинявай, че РП-то ми е кратко, музата в момента е в Париж. ;д

4Бутикът за дрехи Empty Re: Бутикът за дрехи Вто Сеп 06, 2011 11:09 am

Таря Тайтейлилан

Таря Тайтейлилан
Музика
Музика

Изгледах с възхищение роклята, която ми беше предложила. Бе права - наистина щеше да отива на стила ми, пък и щеше да свърши работа за фотосесията.
- Перфектна е, разбира се. - ухилих се. - Взимам я.
- Предполагам, че си слушала албума. - промълвих. - С древногръцка тематика е. Фелипе сигурно ще ме накара да се преструвам на някоя от богините... ако не и на всичките, за които се пее в албума - потръпнах от едва доловим ужас.
- Ето това ще върви чудесно за случая! - вдигнах една рокля със свободна пола надолу. - Да... и това отива в "Количката". - изписах кавички във въздуха и метнах дрехата при другите върху ръката си. Беше с една идея твърде предизвикателна, но Фелипе щеше да я хареса.
Видях следващата си жертва прекрасна черна рокля, отворена отпред и с корсаж. Комбинирах я с дълги черни ботуши. Щеше ми се да са по-дълги. - рекох, леко смръщена. - Въобще не си харесвам краката.
- Така... а сега няколко типично гръцки. - зарадвах се, когато забелязах следващите две рокли - една почти напълно семпла, една малко по-украсена и накрая една къса. Естествено, и за нея трябваха обувки, така че се сдобих с два чифта почти еднакви сандали. Сдобих се и с една гривна.
- Е... въздъхнах, след като приключих с покупките. Погледнах си часовника. - Фотосеисята е след половин час. Някаква представа за добро място за снимки?

http://mia-zeklos.deviantart.com/

5Бутикът за дрехи Empty Re: Бутикът за дрехи Вто Сеп 06, 2011 1:58 pm

Нериса Ланистър

Нериса Ланистър
Админ, Първи курс
Админ, Първи курс

- Чувала съм го да. Фотосесията наистина ще бъде страхотна. А и тази... - с един грациозен жест откачих една рокля от закачалката й. -... рокля, заедно със сандалите и лентите за ръка, също много ще ти отива. - знаех, че бях права. Познавах стила на Таря, а и да се облече в рокли, подходящи за древногръцки богини, щеше да бъде нещо, което феновете й няма да очакват от нея. Това бе в нейна полза.
Учителката ми по Музика вече бе готова с покупките, но това не ми пречеше да си взема още няколко рокли, затова си взех
две червени.
След като поразгледах още малко си харесах и
една черна. Всичките до една бяха с корсет.
Запътих се към продавачката, където вече бе Таря и плащаше за нейните дрехи.
- Опаковайте ми ето тези, моля. - подадох всичко, което си бях купила и продавачката, с помощта на магия опакова моите дрехи и тези на Таря много по-бързо от колкото един мъгъл.
-
Merci, mademoiselle.-благодарих на продавачката на френски и с Таря излязохме от магазина, озовавайки се на обширната улица.
-
Някаква представа за добро място за снимки?-ме попита тя, а аз се усмихнах.
- Има доста места тук, които са подходящи за снимки. - отговорих й аз. - Ела с мен. - направих й знак да ме последва и заедно тръгнахме обратно към училището.


Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите