Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;

Join the forum, it's quick and easy

Nicholas Flamel School Of Wizardry
Здравейте и добре дошли в нашия форум!! [: Щом веднъж сте го отворили, повярвайте ми, няма да останете разочаровани. Единственото, което трябва да направите, е да се регистрирате и вашата забава ще започне на момента. ^^ Приятно прекарване, бъдещи магьосничета. [;
Nicholas Flamel School Of Wizardry
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nicholas Flamel School Of Wizardry

.. мястото, където мечтите ви се сбъдват.

Вход

Забравих си паролата!



Екип на форума
Лия Медичи Memento mori, memento vivere... 850bb01c9f000ff8 Симон Валсерберг- Флеволанд Memento mori, memento vivere... 0022222314b3de29 Мелиса МакФлай Memento mori, memento vivere... 0082b0e3b3422820 Еванджелина Нортман Memento mori, memento vivere... 821714c006927f47 Нериса Ланистър Memento mori, memento vivere... 177b97c4d0d57543

You are not connected. Please login or register

Memento mori, memento vivere...

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Memento mori, memento vivere... Empty Memento mori, memento vivere... Сря Авг 10, 2011 3:05 pm

Виолет Невърленд

Виолет Невърленд
Куидич, Летене, Астрономия, ръководител на Тайлфер
Куидич, Летене, Астрономия, ръководител на Тайлфер

Какво името на героинята ми е странно, така е и мойто. Казвам се Оксана, на кратко Окси, Сокси, Рокси... и всички подобни/ производни/ нямащи-нищо-общо, които решите.
От София съм.
Въпроси? bounce

2Memento mori, memento vivere... Empty Re: Memento mori, memento vivere... Сря Авг 10, 2011 8:28 pm

Лия Медичи

Лия Медичи
Директор, Вълшебства, ГЗМС, ръководител на Сатие
Директор, Вълшебства, ГЗМС, ръководител на Сатие

Сокси?! [rofl] Това не го бях чувал. :Д

http://house-of-the-night.forumotion.com

3Memento mori, memento vivere... Empty Re: Memento mori, memento vivere... Чет Авг 11, 2011 5:44 pm

Виолет Невърленд

Виолет Невърленд
Куидич, Летене, Астрономия, ръководител на Тайлфер
Куидич, Летене, Астрономия, ръководител на Тайлфер

Емиии... Окси-окси-Сокси... и от англ, стигнаха до избода, че тва ще да е умалителното на чорап, та и Чорапче ми викаха, ти кво знаеш? Laughing bounce

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите